Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Кубок Девіса

Автор:

|

Квітень 10, 2014

|

Рубрика:

Кубок Девіса

Сергій Стаховський

Сергій Стаховський 4 квітня ц. р. вивів збірну України вперед у поєдинку з командою Швеції. Напружений тенісний двобій тривав понад чотири години. Українець досить упевнено розпочав щогл проти Йогана Брунстрема, виграв два сети поспіль – 6:4, 6:4. Але шведові, котрий наразі не має професійного рейтинґу в одиночному розряді, удалося переломити перебіг поєдинку, він зумів узяти два сети й перевести матч у вирішальну п’яту партію. 

Незважаючи на те, що п. Стаховський досить легко вигравав свою подачу, узяти подачу суперника в нього не виходило, причому Сергій і сам припустився багатьох помилок. Проте сет і матч залишився за ним: 6:4, 6:4, 5:7, 3:6, 13:11.
Після цього Артем Смирнов, 279-та ракетка світу, котрий у нинішній збірній України вважається другим номером, без проблем обіграв Маркуса Ерікссона, першу ракетку збірної Швеції, який у табелі про ранги розташувався лише на 369-й позиції. Пан Смирнов, на відміну від партнера по команді Стаховського, чий поєдинок вийшов напруженим і затяжним, потішив швидким і, головне, ефективним тенісом. У підсумку трохи більше, ніж годину знадобилося українцю, щоби довести справу до перемоги в трьох сетах: 6:4, 6:1, 6:2.
Сергій Стаховський забезпечив українській команді перемогу в поєдинку Кубка Девіса другого кола змагань. Перегравши в трьох сетах Магнуса Еріксона, п. Стаховський приніс Україні третє очко, яке стало вирішальним.

До слова
Українська тенісистка Еліна Світоліна отримала від WTA титул висхідної зірки місяця. Нагадаємо, що в березні ц. р. спортсменка продовжила свій чудовий виступ турніром Sony Open Tennis, вийшовши в четвертий раунд. На цьому турнірі вона видала три трисетові перемоги поспіль, у тому числі третю перемогу в кар’єрі над представницею топ-20 Ежені Бушар. Її шлях у Маямі був зупинений Аґнешкою ??Радванською, котрій для перемоги довелося провести всі три сети. «Моя мета — увійти до топ-20 найкращих тенісисток, — розповіла Еліна. — Я важко працювала для цього й граю впевненіше. Гадаю, для мене це можливо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply