Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

97-річний тенісист потрапив до Книги рекордів Ґіннеса

Автор:

|

Серпень 03, 2021

|

Рубрика:

97-річний тенісист потрапив до Книги рекордів Ґіннеса
Леонід Станіславський

Леоніда Станіславського з Харкова визнали найстарішим тенісистом, який продовжує брати участь у змаганнях. 97-річний спортсмен опинився офіційного реєстру Книги рекордів Ґіннесса, йому вручили відповідний сертифікат.
Леонід Станіславський грає у теніс уже 30 років. Ветеран спорту тренується тричі на тиждень, незалежно від пори року. Є незмінним учасником чемпіонатів світу вікової категорії 85+. Став бронзовим призером чемпіонату Європи в Анталії в парному розряді в категорії 80+, учасником міжнародних турнірів у США, Хорватії, Нідерландах.
«Як бачимо, грати нашому ветеранові доводилося з гравцями, молодшими за нього на 10-15 років, але завдяки грі Станіславського, його прагненню й азарту, міжнародна федерація тенісу розглядає питання про внесення в календар змагань, турнірів у віковій категорії 90+. Адже своїми виступами на кортах різних країн харків’янин став прикладом для тенісистів-ветеранів усього світу», — йдеться в повідомленні федерації тенісу. До слова, 2017 року Леоніда Станіславського внесли до Національного реєстру рекордів України.
Як повідомляв «Міст», Ястремську визнали невинною у вживанні допінгу.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply