Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Стартував збір коштів на музей спорту

Автор:

|

Липень 27, 2020

|

Рубрика:

Стартував збір коштів на музей спорту
Експозиція музею

В Івано-Франківську офіційно відкрили наразі єдиний в Україні музей спорту. Відкрили без галасу, стрічок, шампанського, тобто геть скромно й по-домашньому. Приміщення невелике, але його наповнення тішить око вже на порозі.
Музей наповнений експонатами, починаючи з 1946 року. Розташований праворуч від стадіону «Рух» і належить фізкультурно-спортивному товариству «Україна». Біля вхідних дверей висять вимпели, значки, відзнаки, прапори різних спортивних організацій, що існували раніше. Є 53 чаші спортсменів і команд — оригінали, всі в єдиному екземплярі. Частина дерев’яних, їх робили у Косові. На вікні висить сітка з футбольних воріт. На ній — трафарети для номерів спортсменів різних видів спорту: футбол, волейбол, гандбол. Далі грамоти, найстаріша — 1998-нр. Окремо на вікнах висять медалі Романа Вірастюка, на столі — різні фото та документи.
Відтак на краудфандинговій платформі зі спортивними, оздоровчими та освітніми проєктами фізичної культури money4sport розпочали збирати кошти для цього музею. «Ми єдині в Україні. Такі стартапи успішні в США, Великій Британії, Франції та Польщі, — розповідає Олександр Фотуйма, голова громадської організації «Івано-Франківська крайова організація фізкультурно-спортивного товариства «Україна». — Як це працює? Заходиш на сайт, і, як фундатор, обираєш проєкт, заповнюєш дані і надсилаєш гроші на його підтримку. Натомість від авторів проєкту отримуєш винагороду — наліпку, автограф, футболку, абонемент чи вечерю зі зіркою спорту». На підтримку проєктів відведений термін. Є звіт перед фундаторами і контроль роботи платформи. «Фактично, це сучасна модель спонсорства у фізичній культурі та спорті. Так ми хочемо зібрати кошти для купівлі мультимедійки для музею спорту», — додає він.
Основний напрямок роботи — допомога спортсмену в пошуку спонсорів і партнерів. Автори з України та інших країн світу можуть зайти на сайт та з легкістю оформити свій власний проєкт для підтримки змагання, купівлі форми, участі в навчально-тренувальних зборах, будівництві спортивної споруди тощо.
Як повідомляв «Міст», Український національний музей у Чикаґо посадив Тарасову вербу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply