Спортивного функціонера дискваліфікували за хамство

Комісія з етики Міжнародного союзу велосипедистів дискваліфікувала Олександра Башенка, колишнього президента Федерації велоспорту України, за хамську поведінку щодо Ганни Соловей, чемпіонки Європейських ігор.
Функціонеру заборонили дев’ять місяців займатися будь-якою діяльністю, пов’язаною з велоспортом. Зараз він не займає ніякої посади, але якщо вирішить повернутися у спорт, доведеться відбути дискваліфікацію. Рішення діє впродовж десяти років.
Федерація велоспорту звільнила п. Башенка влітку 2020-го, після того, як він вступив у публічний конфлікт із Ганною Соловей. Дисциплінарне розслідування розпочали у вересні, але функціонер його ігнорував. Тоді Ганна обурилася тим, що Федерація привітала з перемогою не її, а голову Київської міської федерації велоспорту. Вона заявила, що той не має жодного стосунку до перемоги, після чого п. Башенко узявся їй погрожувати виключенням з національної збірної.
Як повідомляв «Міст», Ганна Соловей розповіла про конфлікт із президентом федерації.
Андрій Стець, Zaxid.net
Як допомогти собі та своєму ближньому
Дякую, що приділяєте увагу цій дуже важливій темі. Нажаль, більшість уУкраїнці рятували світ, зокрема, і 1920 року на Віслі
Річ Посполита була ліквідована 1795 року. Тому: Сто років тому 15 серпСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Мій коментар видалено. Я це так розумію що моя присутність на цьому саСпостерігачі ПАРЄ прилетіли до України
Вважаю дії української делегації у ПАРЄ правильними по суті але не спо