Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Соцпрограма «Шахтаря» — найкраща

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Соцпрограма «Шахтаря» — найкраща

У Женеві відбулася щорічна церемонія вручення нагород ECA Awards-2012. Асоціація європейських клубів (ECA) об’єднує 201 провідний футбольний клуб із 53 країн Європи. Серед її учасників щороку проводиться конкурс у чотирьох номінаціях: «Європейський клуб року», «Спортивний проґрес», «Найкращий нефутбольний проект» і «Найкращий соціальний проект».

Цьогоріч найвищої нагороди в останній із перерахованих категорій за соціальну програму «Сирітству — ні!» було вдостоєно донецький «Шахтар». Приз «гірникам» вручили Пол Елліот, екс-капітан «Челсі», і Карл-Гайнц Румменіґґе, президент ECA, який свого часу захищав кольори «Баварії» та збірної Німеччини. Головним критерієм, за яким оцінювали конкурсні проекти в цій номінації, була довготерміновість і наявність конкретного результату. У фінальній частині «Шахтар» боровся за титул із вельми серйозними конкурентами: «Манчестер Сіті» й «Бенфікою».

Від імені «Шахтаря» приз отримав Юрій Свиридов, директор із маркетинґу та комунікацій. «Для нас кожна всиновлена дитина — уже велика нагорода. Тим не менш, приємно усвідомлювати, що участь «Шахтаря» в проекті «Сирітству — ні!» визнано найкращою соціальною ініціативою сезону 2011/12 серед усіх європейських клубів. Ми й надалі діятимемо таким чином, щоби кожен наш крок приносив відчутну користь суспільству», — зазначив він.

Від імені ECA вручення призу за проект «Сирітству — ні!» прокоментував п. Елліот: «Ця програма — чудовий приклад того, як діяльність клубу виходить далеко за межі футбольного поля. Можливість позитивно впливати на місцеві громади не знає кордонів. «Сирітству — ні!» — це проект, який є прекрасним прикладом реального впливу клубів на позитивні зміни в суспільстві». Загалом європейський п’єдестал пошани 2012 року виглядає так: «Найкращий футбольний клуб 2012 року» — «Челсі». «Проґрес року» — АПОЕЛ. «Найкращий нефутбольний проект» — «Сампдорія».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply