Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Сьогодні починається паралімпіада в Токіо

Автор:

|

Серпень 24, 2021

|

Рубрика:

Сьогодні починається паралімпіада в Токіо

У Києві відбулася церемонія проводів української паралімпійської збірної на літні Паралімпійські ігри в Токіо (Японія). У складі «синьо-жовтих» виступатимуть 143 спортсмени, які змагатимуться у 15 з 22 видів спорту. Найбільшим числом атлетів у збірній представлені Дніпропетровська, Рівненська та Харківська області. Загалом на літніх Паралімпійських іграх у Токіо, які відбудуться з 24 серпня по 5 вересня, розіграють 540 комплектів нагород. Очікується участь представників 168 країн світу, але серед них не буде афганців, їм брати участь у змаганнях заборонили таліби, які прийшли до влади в цій країні.
У церемонії проводів українських паралімпійців узяв участь і Володимир Зеленський із дружиною Оленою. У своєму виступі він зазначив, що для нього та для дружини «честь» бути присутнім на такій церемонії. «Ви — наша гордість і слава, нашого спорту, нашої країни України, нашої волі й духу. І кожен із вас є прикладом незламності та необмежених можливостей», — зазначив президент.
Він висловив упевненість, що після Паралімпіади в Токіо число медалей, які українські паралімпійці завоювали на літніх і зимових іграх, перевищить 400 (зараз їх 374). «Незалежно від результату, вважаю, що всі ви — вже чемпіони, вже переможці. І я вірю, що ви вкотре підтвердите це в найближчі два тижні в Японії», — зазначив глава держави та запевнив паралімпійців у подальшій підтримці з боку держави.
Свою чергою, Оргкомітет Олімпійських ігор повідомив, що Паралімпіада в Токіо відбудеться без глядачів. Причиною такого рішення стала складна епідеміологічна ситуація в Японії. «У зв’язку з оголошенням надзвичайного стану в префектурах Токіо, Сайтама та Тіба і запитом на запровадження надзвичайного стану в префектурі Сідзуока для проведення змагань у цих реґіонах вживатимуть суворих антикоронавірусних заходів аж до недопуску глядачів», — йдеться в заяві. Але змагання зможуть відвідати школярі в рамках реалізації державної програми інклюзивності спорту.
Як повідомляв «Міст», паралімпійці-фехтувальники здобули десять медалей.
Українська служба DW

До слова
Міжнародний олімпійський комітет затвердив список видів спорту, які будуть представлені на Олімпіаді-2024. у цьому переліку відсутнє карате, бейсбол і софтболу. Зате з’явиться інший новий вид спорту — брейкданс. Олімпіаду в Парижі планують провести з 26 липня по 11 серпня 2024 року.

About Author

Meest-Online