|

Червень 17, 2021

|

Мар’яна Шевчук

Мар’яна Шевчук утретє побила власний рекорд світу. Вінничанка повернулася з чемпіонату світу (ЧС) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарат Тбілісі (Грузія) з чергою золотою медаллю. Чотири спортсменки, які відстоювали честь України на цьому міжнародному спортивному форумі, вибороли друге загальнокомандне місце серед 93 спортсменів-учасників змагань з 25 країн світу. У доробку сильних українок чотири медалі (дві золоті та дві срібні), а також рекорд світу.
Мар’яна встановила новий рекорд світу серед жінок у ваговій категорії до 55 кг, піднявши штангу вагою 133 кг (попередній рекорд також належав їй). Золоту медаль виборола й Наталя Олійник (вагова категорія до 79 кг). Срібні медалі: Марина Копійка (вагова категорія до 41 кг) та Аліна Кумейко (вагова категорія до 86 кг). Мар’яна Шевчук — українська паверліфтерка, майстриня спорту України міжнародного класу. Народилася 2 травня 1996 року в місті Хмільник (Вінницька область). Представляє Вінницький реґіональний центр із фізичної культури та спорту «Інваспорт». Чемпіонка Європи та світова рекордсменка 2018-го. У січні 2019 року отримала титул найкращої паверліфтерки світу.
Як повідомляв «Міст», абсолютним чемпіоном Італії з паверліфтингу став українець.