Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Сергій Бубка – трохи розчарований

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

Сергій Бубка – трохи розчарований

Німець Томас Бах 10 вересня був обраний новим головою Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Легенда українського спорту Сергій Бубка прокоментував результат виборів нового очільника Міжнародного МОК: «Хочу привітати Томаса Баха із перемогою. Це — надзвичайно важливий час для Міжнародного олімпійського комітету. Упевнений, що п. Бах продовжить ту велику роботу, яку розпочали президент Самаранч і президент Роґґе. Я зустрівся з паном Бахом на початку квітня, і ми домовилися, що після цих виборів усі будемо працювати разом для добра олімпійського руху. Ми маємо спільне бачення пріоритетів: це — олімпійський рух, який продовжує розвиватися й доводити важливість спорту у світі».

«Незважаючи на те, що я трохи розчарований тим, що не був обраний цього разу, моє прагнення пропагувати олімпійські цінності й важливість спорту залишається непохитним. Я пишаюся своєю кампанією й тим, що мав честь представити свої ідеї членам МОК. Мене також глибоко вразила позитивна оцінка моєї кампанії представниками ЗМІ, олімпійською родиною й іншими колегами», — зазначив Сергій Бубка.
«Як я казав під час своєї кампанії, спорт — це моє життя, і я далі прагну служити спорту. Продовжуватиму розвивати ті цінності, на яких тримається олімпійських рух і які надихають людей у всьому світі. Також хотів би подякувати всім іншим кандидатам, чиї кампанії призвели до обговорення важливих питань, які є ключовими для майбутнього нашого руху. Упевнений, що президент Бах працюватиме разом з усіма нами й візьме до уваги найкращі ідеї, щоби забезпечити олімпійський рух майбутнього», — заявив п. Бубка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply