Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Санітра — про підготовку до біатлонного сезону

Автор:

|

Листопад 15, 2020

|

Рубрика:

Санітра — про підготовку до біатлонного сезону
Юрій Санітра

Юрай Санітра, головний тренер збірної України, розповів про другий тренувальний збір його команди і про подальші плани підготовки до нового сезону. «З німецького Рупольдінгу ми переїхали до Австрії для підготовки на снігу. Працювали на льодовику Гальштат на висоті 2,7 тис. м, а базувалися в Рамзау. Ми вже практично два роки маємо модель підготовки в місцевому центрі. Тут є можливість проводити комплексну підготовку, але основна частина відбувалася цього року на горі», — поділився він.
Після приїзду там була не дуже сприятлива погода: довелося трохи коригувати тренувальний процес. Українці вже п’ять разів підіймалися на льодовик. «Добре, що вже маємо контакт зі снігом для того, щоб підготуватися до укочування в Вуокатті. Там виконаємо спеціальну роботу, щоб показати хороший результат на першому етапі Кубка світу в Контіолахті (Фінляндії)», — додав тренер.
Українці вже прибули до Гельсінкі. Відразу після прильоту до Фінляндії довелося здавати тест на Covid-19, і ще один — після трьох днів у Вуокатті. Два тижні просиділи на карантині на стадіоні, але спортсменам дозволяли тренуватися і займатися роботою.
«Всі в команді добре налаштовані, я бачу велику мотивацію у кожного і психологічний підйом від того, що вдалося виїхати за кордон. Усі розуміють, що в таких умовах нелегко робити оптимальну підготовку до сезону. Ми про це не думаємо, а намагаємося на 100 % концентруватися на тому, щоб кожен день виконувати тренувальний процес, який дозволить добре виступити не тільки на початку сезону, — зазначив п. Санітра. — Я б сказав, що на перших стартах будемо виступати за рахунок загальної готовності, але, коли побачимо, хто в якому стані, зможемо підготувати кожного і до чемпіонату світу».
Практично всі спортсмени, які тренуються в Рамзау, живуть в одному готелі. У т. ч. Олена Підгрушна й Юлія Джима. «Це дуже добре, що ми можемо щодня зустрічатися. Обговорюємо те, як відбувається підготовка, але не тільки. Я вже спілкувався з ними про старт сезону: чого чекаю від них і як хочу, щоб вони були готові. Допомагаємо їм і через масажистів, і через лікаря. Тому це дуже добре, що у нас контакт зі спортсменками і тренерами вже зараз, а не на Кубку світу, — радіє тренер. — Юлія Джима працює за програмою Уроша Велепца. Ми зустрічаємося і багато спілкуємося щодо тренувань. Гадаю, що маємо хорошу комунікацію».
Як повідомляв «Міст», Юрій Санітра раніше скаржився, що українські біатлоністи не можуть підготуватися до сезону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply