Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

РФ відсторонили від міжнародних змагань на два роки

Автор:

|

Січень 19, 2021

|

Рубрика:

РФ відсторонили від міжнародних змагань на два роки

Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні (Швейцарія) підтримав рішення Всесвітньої антидопінгової аґенції (WADA) відсторонити Російську Федерацію (РФ) на два роки від усіх міжнародних змагань за зміни в базі даних Московської антидопінгової лабораторії. Спершу WADA вимагала усунути РФ на чотири роки, але CAS скоротив дискваліфікацію до двох років — до 16 грудня 2022-го. Покарання вже набуло чинності.
Таким чином, російські спортсмени не зможуть виступати під національним прапором на великих міжнародних турнірах (чемпіонатах світу й Олімпіаді), лише під нейтральним. Крім цього, РФ не зможе приймати у себе великі міжнародні турніри — чемпіонати світу й Олімпіади. Російську антидопінгову аґенцію знову позбавили статусу відповідності і воно зобов’язане виплатити WADA 1,27 млн USD компенсації витрат.
Крім цього, заборонили відвідувати чемпіонати світу та Олімпіади в найближчі два роки Путіну. Заборона стосується й усіх вищих чиновників країни. Так, крім володаря Кремля заборонили відвідувати великі спортивні заходи російським міністрам та їхнім заступникам, прем’єр-міністру та його заступникам, депутатам Державної думи. Однак якщо чиновника, на котрого накладено заборону, особисто запросить президент або прем’єр-міністр країни-організатора змагання, а також, якщо він є членом Міжнародного олімпійського комітету або Міжнародного паралімпійського комітету, на турнір він приїхати зможе.
Як повідомляв «Міст», білоруському диктатору Лукашенку заборонили відвідувати Олімпійські ігри.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply