|

Серпень 06, 2022

|

Ігор Рейзлін

Шпажист Ігор Рейзлін, бронзовий призер Олімпійських ігор-2020, завоював для України медаль чемпіонату світу (ЧС) з фехтування в Каїрі (Єгипет). У півфіналі він зустрівся з японцем Кадзуясу Мінобе, чинним олімпійським чемпіоном у команді та дворазовим бронзовим призером чемпіонатів Азії в особистих першостях. Суперники завершили основний час з рівним рахунком — 12:12, а вирішальний укол зробив японець, здобувши таким чином перемогу.
На шляху до півфіналу Рейзлін здолав Романа Александрова з Узбекистану — 12:9, Трістана Тулена з Нідерландів — 13:12, Мате Тамаша Коха з Угорщини — 15:10 і Фон Хой Суня зі Сянганю — 14:13. Ця медаль стала для українського шпажиста третьою на чемпіонатах світу. 2019-го він здобув командне срібло й індивідуальну «бронзу».
«Ці змагання мені дуже важко далися, не вперше в житті і, мабуть, не востаннє я фехтував, маючи проблеми зі здоров’ям. Коліно, яке мене турбувало протягом сезону, вдалося більш-менш вилікувати. Але напередодні вильоту на ЧС у мене почав боліти лікоть. Це така ж проблема, що була перед Олімпіадою в Токіо у Богдана Нікішина. Вранці на розминці я зрозумів, що взагалі нічого не можу робити, і дуже засмутився. Починав змагання з думкою: хоча б першу битву — з Романом Александровим з Узбекистану. А потім під час наступного поєдинку з нідерландцем Трістаном Туленом було ще й жорстке зіткнення: гарда в гарду, лікоть дуже прострілило, знадобилося замороження. Хоча й у кожній зустрічі була щонайменше одна така ситуація, коли було дуже боляче. Тому те, що вдалося здобути медаль, здається дивом», — поділився спортсмен.
Як повідомляв «Міст», Рейзлін приніс Україні другу «бронзу» Олімпіади-2020.