Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

П’ятірка українців на Іграх воїнів

Автор:

|

Серпень 25, 2022

|

Рубрика:

П’ятірка українців на Іграх воїнів
Українці на Warrior Games

П’ятеро учасників російсько-української війни, ветеранів і чинних військовослужбовців, беруть участь у Іграх воїнів у США, які триватимуть штаті Флорида до 29 серпня. До складу національної збірної ввійшли Дмитро Афанасьєв, Ігор Галушка, Олександр Заставський, Сергій Калитюк і Віктор Легкодух.
Дмитро змагається за медалі у стрільбі з лука та волейболі сидячи, Ігор — у веслуванні. Олександр представляє Україну відразу у чотирьох дисциплінах: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба та волейбол сидячи. У кількох дисциплінах змагається й Сергій. Він бореться за медалі у велоспорті, кульовій стрільбі, стрільбі з лука та баскетболі на візках.
Віктор виступає в п’ятьох дисциплінах: велоспорт, штовхання ядра, веслування, баскетбол на візках та кульова стрільба. У складі делегації також перебуває львів’янка Леся Шах, яка тренує збірну.
Warrior Games — це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід для військовослужбовців і ветеранів, які отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Захід організовує Міністерство оборони США з 2010 року.
Як повідомляв «Міст», у Гаазі провели Invictus Games.

Маріанна Попович, «Вголос»

About Author

Meest-Online