Прикордонниця стала чемпіонкою з універсального бою

|

Січень 13, 2022

|

Богдана Качура

Богдана Качура, службовиця Львівського загону Державної прикордонної служби України (ДПСУ), здобула перше місце чемпіонат світу (ЧС) із універсального бою в м. Анталія (Туреччині) відбувся. Вона стала першою серед дівчат у ваговій категорії до 52 кг. Відтак сержантка з відділу «Нісмичі» Львівського прикордонного загону здобула звання «Майстер спорту України міжнародного класу».
Богдана Качура — тернополянка, вона не раз здобувала призові місця у змаганнях з бою в Україні. Зараз дівчина проходить службу у Червоноградському районі Львівської області. 2018 року Дмитро Патиковський, голова Федерації з універсального бою у Тернопільській області, запропонував Богдані стати її тренером та розпочати спільні спортивні тренування. Дівчина прийняла пропозицію і відтоді в її спортивній кар’єрі розпочався стрімкий злет. Попри свій доволі юний вік, дівчина має великий багаж перемог».
У ДПСУ додають, що Дмитро Патиковський — теж колишній прикордонник. І також взяв участь у ЧС і здобув перемогу у ваговій категорії до 80 кг. Загалом у командному заліку збірна України посіла перше місце.
Як повідомляв «Міст», бій Кличка визнали найкривавішим в історії.