Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Презентували фільм про українських олімпійців у Токіо

Автор:

|

Березень 08, 2022

|

Рубрика:

Презентували фільм про українських олімпійців у Токіо

Нова документальна стрічка розповідає про життя українських атлетів і параатлетів, їхні захоплення, мрії та шлях до участі в Олімпіаді. Дев’ятисерійний цикл історій «На межі» показує нелегкі будні талановитих спортсменів які змагалися за медалі Олімпіади в Токіо два роки тому. Героями роликів стали не лише атлети та параатлети, але й їхні тренери, рідні й друзі.
На камеру спортсмени розповідають про власний шлях до національної олімпійської збірної, описують особисте життя, діляться своїми гобі та мріями. Загалом у фільмі знялися восьмеро олімпійських спортсменів і шестеро паралімпійців: Станіслав Горуна (карате), Тетяна Кіт (вільна боротьба), Алла Черкасова (вільна боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Христина Погранична (художня гімнастика), Оксана Лівач (вільна боротьба), Олена Старикова (велоспорт), Павло Коростильов (кульова стрільба), Віктор Дідух (настільний теніс), Наталія Морквич (фехтування на візках), Андрій Демчук (фехтування на візках), Антон Дацко (фехтування на візках), Сергій Атаманенко (стрільба з лука), Орися Ільчина (штовхання ядра).
«Ці люди заслуговують бути прикладом для наслідування, взірцями для тих, хто тільки починає свій шлях у спорті. Знайомити широку авдиторію з такими постатями — одне з ключових завдань цього фільму», — пояснив Роман Хім’як, керівник управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.
Як повідомляв «Міст», на Олімпіаді-2020 українці здобули 19 медалей (1 золота, 6 срібних і 12 бронзових).

Оксана Попович, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply