Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Повернення додому Оксані Баюл не сподобалося

Автор:

|

Листопад 17, 2016

|

Рубрика:

Повернення додому Оксані Баюл не сподобалося

Оксана Баюл

Оксана Баюл — українська фігуристка, котра народилася 16 листопада 1977 року в Дніпропетровську (тепер — Дніпро). Вона — перша олімпійська чемпіонка (XVII Олімпійські зимові ігри, Ліллегаммер, Норвегія, 1994) незалежної України в зимових видах спорту. Срібний призер чемпіонату Європи (1993, 1994), чемпіонка світу (1993). Почесний громадянин Дніпра.
Навчалася в Одеському педагогічному інституті (1994). З 1994-го (відразу по Зимовій олімпіаді в Ліллегаммері) працювала у США за контрактом у Лас-Веґасі (штат Невада). Залишивши спорт, займалася бізнесом у галузі пошиття спортивного одягу.
2005 року Оксана повернулася в професійний спорт. Вона й не поривала з фігурним катанням, зокрема брала участь у низці комерційних льодових шоу у США й Європі. У закордонний період життя Оксана Баюл залишалася громадянкою України. Опублікувала кілька книжок про свій спортивний шлях і своє життя.
2010-го спортсменка повернулася в Україну, де мала на меті відкрити дитячу школу фігурного катання світового класу. Вступила в Інститут фізичного виховання та спорту Національного педагогічного інституту ім. Драгоманова в Києві. Однак через чотири місяці залишила університет та повернулася назад до США.
Із 2014 року одружена з американським бізнесменом Карлом Фаріною.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply