Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Плавом — від Кіпру до Ізраїлю

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Плавом — від Кіпру до Ізраїлю

Олег Соф’яник (на фото), севастопольський плавець-марафонець, рекордсмен Книги рекордів України, переплив Середземне море від північного узбережжя Кіпру до берегів Ізраїлю, загалом подолавши близько 300 км. Про це повідомив Олександр Синявський, голова організації «Об’єднання підтримки й розвитку молоді та спорту в Севастополі».

П. Соф’яник стартував 5 травня з турецької яхти у відкритому морі, біля кіпрського міста Пратароса (грецька частина острова) — через відсутність шенгенської візи кіпрська влада не впустила спортсмена на острів і не дозволила стартувати з берега. Фінішував плавець 11 травня, о 10.50, на пляжі міста Хайфи.

Як повідомив п. Синявський, заплив виявився важким. За словами плавця, він дуже виснажився фізично й морально, позаяк по 10—14 годин у день плив кролем на грудях і кролем на спині, у гідрокостюмі й окулярах. Завдяки ластам він підтримував досить високу швидкість — до 4—5 км на годину. Спортсмена супроводжувала яхта турецького спонсора Алі Точкана. Після запливу п. Соф’яник на вітрильнику вирушив до берегів Туреччини, далі — літаком в Україну. Організатором запливу виступила громадська організація «Об’єднання підтримки й розвитку молоді та спорту в Севастополі».

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply