Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Петренко — справжній зрадник

Автор:

|

Серпень 09, 2022

|

Рубрика:

Петренко — справжній зрадник
Віктор Петренко

Віктор Петренко, український олімпійський чемпіон із фігурного катання, взяв участь у льодовому шоу «Аленький цветочек», яке в російському Сочі ставила Тетяна Навка, дружина Дмитра Пєскова, прессекретаря Кремля.
Вадим Гутцайт, міністр молоді та спорту України, шокований цим учинком. За його словами, колишній спортсмен вчинив як справжній зрадник. Також функціонер повідомив, що це була спланована акція, адже за кілька днів до цього Петренко написав заяву про звільнення з Української федерації фігурного катання. «Я дізнався про це зі засобів. Я був дуже здивований, тільки сліпа людина може не бачити, що відбувається в нашій країні, як гинуть наші хлопці. Щоб так учинив справжній українець — це неможливо. Для мене це взагалі незрозуміло. Людина, яка підіймала український прапор, у мене просто немає слів. Раніше за ним не помічали проросійських поглядів. Він допомагав проводити змагання в Україні, в Одесі проводили змагання на його честь».
Міністерство молоді і спорту написало лист в Офіс президента із проханням позбавити Петренка президентської стипендії, яке він отримує як олімпійський чемпіон. «Вона, я певен, буде скасована. Всі вже зрозуміли, що це за людина», — зазначив п. Гутцайт.
Як повідомляв «Міст», судити фігурне катання довірять комп’ютеру.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply