Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Перше чоловіче «золото» ЧС із біатлону в історії України

Автор:

|

Березень 13, 2019

|

Рубрика:

Перше чоловіче «золото» ЧС із біатлону в історії України

Вигравши гонитву переслідування на чемпіонаті світу (ЧС) в Естерсунді (Швеція), Дмитро Підручний приніс чоловічій збірній України з біатлону першу золоту медаль ЧС в історії. До цього дня максимумом українських біатлоністів була «бронза» — особиста в Андрія Дериземлі в спринті 2007 року, особиста Сергія Семенова в індивідуальній гонитві 2016-го і в естафеті 2011 року.
Жінки за цей час виграли шість золотих медалей — чотири в активі Олени Зубрилової (три 1999-го й одна 2002 року), Олени Підгрушної в спринті 2013-го та Валі Семеренко у мас-старті 2015 року.
«Важко взагалі повірити, що у мене є золота медаль! Я розраховував на цьому чемпіонаті світу взяти якусь медаль, але навіть не міг уявити, що це буде «золото». Чесно кажучи, мені біглося сьогодні набагато важче, ніж вчора і в естафеті. Я відчував деякі проблеми з відновленням після спринту, тому що вчора віддав усі сили, які мав, і сьогодні було досить важко зібратися і показати результат», — розповів новоспечений чемпіон.
Він запевнив, що вірив у свої сили до останнього, хоча «знав, які сьогодні погодні умови, і як важко було на пристрілюванні на стрільбі стоячи». «Дуже приємно, і для мене це велика честь, що саме мені вдалося «вкрасти» у Йоханнеса Бьо «золото». Побачимо, чи вдасться це комусь ще на цьому чемпіонаті», — сказав Дмитро.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply