|

Вересень 02, 2021

|

Максим Кріпак

Максим Кріпак став чемпіоном Паралімпійських ігор-2020 у Токіо (Японія) з плавання вільним стилем на дистанції 400 м (клас S10 — спортсмени з фізичними порушенням). Ярина Матло зуміла завоювати бронзову медаль із плавання на дистанції 100 м брасом (клас SB12 — спортсмени з порушеннями зору). Олексій Федина здобув срібну медаль із плавання серед чоловіків на дистанції 100 м брасом (клас SB12 — спортсмени з порушеннями зору). А Яна Бережна в жіночому плаванні на дистанції 100 м брасом зуміла завоювати «бронзу» (клас SB11 — спортсмени з порушенням зору).
Іван Май і Лев Кац у матчі з настільного тенісу серед чоловічих команд (клас 9 і 10 — спортсмени з фізичними вадами, що змагаються стоячи) програли Лянь Хао і Чжао Іцін із Китаю і завоювали бронзову медаль Паралімпіади.
Марія Помазан виграла змагання зі штовхання ядра (клас F35 — спортсмени з порушеннями координації).
А Владислав Загребельний виграв золоту медаль у секторі стрибків у довжину (клас Т37 — спортсмени з порушеннями координації).
Як повідомляв «Міст», українці завойовують і «золото», і «срібло», і «бронзу» Палалімпіади.