|

Червень 27, 2021

|

Кнарік Айрапетян

На ЧЄ з паракарате серед спортсменів із ураженнями опорно-рухового апарату в Хорватії. Україну на цих змаганнях репрезентувала команда у складі чотирьох спортсменів, троє з яких тренуються у Львівському обласному центрі людей з інвалідністю «Інваспорт».
Срібну нагороду серед жінок у розділі ката вдалося вибороти Кнарік Айрапетян, а бронзовим призером серед чоловіків у цьому розділі став Володимир Турко. Тренує призерів чемпіонату Європи Тетяна Ушакова. Загалом у цьому міжнародному спортивному форумі взяли участь близько пів сотні спортсменів з інвалідністю з 16 країн світу.
Раніше «Міст» розповідав про медалі львів’ян на ЧЄ з карате.

До слова
Українська каратистка Аніта Серьогіна отримала право представляти Україну на Олімпійських іграх 2020 на Токіо. На кваліфікаційному турнірі в Парижі вона здобула дві перемоги і звела одну сутичку в нічию, отримавши підсумкове друге місце й олімпійську ліцензію в категорії до 61 кг. Це вже третя ліцензія України в карате — дві попередні здобули за олімпійським рейтинґом Анжеліка Терлюга та Станіслав Горуна.