|

Вересень 03, 2021

|

Максим Кріпак

На Паралімпіаді у Токіо (Японія) Максим Кріпак завоював свою четверту золоту медаль. Він став чемпіоном Паралімпіади на дистанції 100 м на спині (клас S10 — спортсмени з фізичними порушеннями). Плавець переміг, встановивши світовий рекорд — 57,19 сек. У плаванні вільним стилем на 50 м (клас — S1, плавці з фізичними порушеннями) Денис Остапченко приплив третім. Антон Коль приплив до фінішу на другій позиції в запливі на спині на 50 м (клас — S1, плавці з фізичними порушеннями). Єлизавета Мерешко завершила на другій позиції фінал із плавання вільним стилем на 400 м (клас S6 — спортсмени з фізичними порушеннями середнього рівня).
Юрій Дідух і Максим Ніколенко не змогли на рівних змагатися із представниками Китаю в фіналі турніру настільного тенісу (клас 8 — спортсмени з фізичними вадами, які змагаються стоячи) і поступилися сумарно у фіналі з рахунком 0:2, ставши срібними призерами.
У бігу на 100 м (клас Т12 — спортсмени з порушеннями зору) Оксана Ботурчук виграла «срібло».
Олексій Денисюк зайняв третє місце у фіналі дисципліни стрільби зі змішаного пістолета з дистанції 25 м (клас SH1 — спортсмени, які можуть витримати вагу зброї).
Єгор Дементьєв став другим у груповій шосейній гонитві серед чоловіків (клас С4-5 — спортсмени, які можуть використовувати звичайні велосипеди).
Сергій Ємельянов здобув перемогу з веслування і каное серед чоловіків на дистанції 200 м (клас KL3 — спортсмени, порушення яких означають, що вони можуть використовувати свої руки, плечі і тулуб). Микола Синюк став другим на байдарці-одиночці на дистанції 200 м (клас KL2 — спортсмени мають порушення, що заважають їм веслувати, однак вони в змозі використовувати ноги, тулуб і руки, щоб прискорити човни).
Микола Жабняк став срібним призером у метанні диска серед чоловіків (клас F37 — спортсмени з церебральним паралічем та іншими ураженнями опорно-рухового апарату).
Людмила Даниліна завоювала «срібло» в бігу на 1500 м (клас T20 — розумово відсталі спортсмени).
Як повідомляв «Міст», паралімійці продовжують тішити українців.