Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Остання спроба сезону

Автор:

|

Березень 10, 2016

|

Рубрика:

Остання спроба сезону
Так діаспора зустрічала українських спортсменів у Норвегії

Так діаспора зустрічала українських спортсменів у Норвегії

Позаяк збірна України заявила, що не поїде на дев’ятий етап Кубу світу з біатлону, який пройде у Ханти-Мансійську (Росія), то Чемпіонат світу в Холменколлені (Норвегія), — остання нагода показати себе цього сезону.
Живуть українські спортсмени на околиці — в готельчику, де крім них більше ніхто не живе. Таким чином тренери хотіли уникнути зайвого ризику занедужати при спілкуванні з іншими людьми перед головним біатлонним турніром сезону 2015/2016.
Під час перельоту на місце змагань Урош Велепець, тренер збірної, сфотографувався з біатлоністками на летовищі та підписав знімок: On the way to WCH Oslo. І дівчата, й їхній тренер на світлині також були в масках — аби не підхопити інфекцію.
Місцева діаспора тепло зустріла українських біатлоністів. Люди прийшли з синьо-жовтими прапорами й іншою національною символікою. «Щасти вам, українські біатлоністи! Ми дуже будемо вболівати за вас!» — так підтримали свою команду українці у Норвегії.
Своєю чергою, на засіданні місцевої ради Краснопілля Сумської області депутати прийняли рішення перейменувати одну з вулиць містечка на честь сестер Семеренко. Місцева рада вирішила перейменувати вулицю Воровського на підставі Закону про декомунізацію. Варто зазначити, що в активі Віти та Валентини Семеренків на двох є десять медалей чемпіонатів світу і три — Олімпійських ігор.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply