|

Серпень 08, 2021

|

Олександр Хижняк

Боксер Олександр Хижняк здобув «срібло» на Олімпіаді в Токіо. У фінальному поєдинку вагової категорії до 75 кг він поступився бразильцю Геберту Соузі. Українець упевнено почав бій і виграв за очками від суддів перші два раунди. Так само він перемагав й у вирішальному, третьому раунді, проте несподівано пропустив удар на зустріч і опинився в нокдауні. Суддя відразу зупинив гру та віддав перемогу бразильцю за нокаут.
«Срібло» виборола на велотреку й Олена Старикова в спринті серед жінок. Напередодні вона вийшла в півфінал, де змогла у двох заїздах обіграти китаянку Лей Вайсі.
Збірна України за артистичного (синхронного) плавання посіла третє місце за підсумками суми за технічну та довільну програми. Влада і Марина Алексєєви, Марта Федина, Катерина Рєзник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Ксенія Сидоренко й Єлизавета Яхно за свою програму отримали результат 96,0333 бала і поступилися росіянкам і китаянкам, але обійшли майже на два бали японок. Таким чином, українки вперше виграли командну медаль в артистичному плаванні на Олімпіаді.
19-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучих також завоювала бронзову медаль літніх Олімпійських ігор у Токіо.
Як повідомляв «Міст», ще «бронза» та «срібло» Олімпіади на додачу.