Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Основний акцент — на розвитку водного поло

Автор:

|

Листопад 15, 2021

|

Рубрика:

Основний акцент — на розвитку водного поло
Олександр Свищов (у синьому)

У Кам’янську відбулася позачергова виборча конференція Федерації водного поло України (ФВПУ). Під час засідання розглянули чотири питання, які стосувались структури ФВПУ. Зокрема обрали віце-президентів федерації водного поло. До керівного складу увійшли четверо людей: Олександр Євтушок, Ігор Якушев, Микола Смірнов та Олександр Свищов, президент федерації водного поло. Микола Смірнов займатиметься розвитком та популяризацією дитячого водного поло.
Також утворили виконком ФВПУ, членами новоствореного органу стали троє осіб: Сергій Поляков, Віталій Лісун та Олександр Свищов. «Сьогодні багато говорили про популяризацію водного поло України, зокрема, якими способами будемо це робити. Усі присутні мене підтримали. Прийняли рішення, щоби усі матчі водного поло проводили в режимі віртуальних трансляцій. Хочемо, щоб такі були навіть на юнацьких змаганнях. Це поширюватиметься і на реґіональні федерації водного поло України. Ми прописали стратегію, як плануємо розвивати федерацію водного поло України. Хочемо влітку зробити хороші дитячі спортивні табори. Всі ідеї сьогодні мали позитивну підтримку. Тепер рухаємось вперед і розвиваємо водне поло в Україні, — зазначив останній. — Крім популяризації нашого виду спорту хочемо зайнятись розвитком дитячого водного поло. Діти — це наше майбутнє. Хотіли б щоб і серед жінок розвивали водне поло. Вірю, що водне поло буде розвиватися в усіх реґіонах України. Звісно, є міста, де вже є умови і команди, але у багатьох українських містах, на жаль, бракує тренерів, хоча багато дітей мають бажання займатися водним поло. Зараз основний акцент буде зміщуватися на розвиток водного поло у інших містах. Підтягуються Одеса і Ужгород. Незабаром хочемо там проводити змагання і залучати якомога більше дітей, аби розвивати водне поло».
Під час засідання прийняли рішення про утворення двох комітетів: тренерського та суддівського. Суддівський очолив В’ячеслав Бєлєвцов, керівником тренерського комітету став Сергій Рябченко. А ось у структурі контрольно-дисциплінарного комітету відбулися зміни — його очолив Ігор Зінкевич. У склад комітету увійшли ще четверо осіб: Сергій Гончаров, В’ячеслав Білєвцов, Тимур Шилін і Велерій Завізіон.
Як повідомляв «Міст», у «Динамо» грають лише фанати водного поло.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply