Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Олімпійські ліцензії українців

Автор:

|

Травень 15, 2021

|

Рубрика:

Олімпійські ліцензії українців
Олексій Середа і Олег Сербін

Українці продовжують виборювати олімпійські ліцензії на Ігри в Токіо (Японія). Так, стрибуни у воду Олексій Середа і Олег Сербін добули ліцензію в синхронних стрибках із десятиметрової вишки. Загалом на Олімпіаду могли потрапити вісім команд — Китай, Велика Британія і Росія це право завоювали завдяки медалям на ЧС-2019, Японія отримувала ліцензію як господиня Олімпіади, а ще чотири ліцензії розіграли на Кубку світу в Токіо. Крім України, до Токіо відібрали Мексику, Канаду та Південну Корею.
Ліцензію на Олімпійські ігри здобув і львівський каратист Станіслав Горуна. На етапі Karate 1 Premier League у Лісабоні (Португалія), у своїй ваговій категорії до 75 кг вийшов у сутичку за «бронзу», що дало йому змогу дочасно здобути путівку до Токіо.
На Олімпійські ігри в категорії до 55 кг також відібрали Анжеліку Терлюгу, каратистку з Одеси. На етапі Karate1 Premier League у Лісабоні вона здобула «золото», здолавши словачку Зузану Шварцову (2:0), болгарку Івану Каменову (2:0) та італійку Сару Кардін (2:1). У півфіналі Анжеліка виявилася дужчою за німкеню Яну Мессершмідт (4:2). А в фіналі усуху розгромила єгиптянку Яссмін Аттію (6:0). Відтак Анжеліка переписала спортивну історію України. Вона стала першою української каратисткою, котра завоювала ліцензію на Олімпійські ігри.
Як повідомляв «Міст», Олена Кривицька також їде на Олімпіаду до Токіо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply