Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Ольга Харлан стала прототипом ляльки «Барбі»

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Ольга Харлан стала прототипом ляльки «Барбі»
Ольга Харлан та її лялька

Американська компанія Mattel, виробник популярних ляльок «Барбі», до 60-річчя випуску першої такої іграшки та Міжнародного жіночого дня створила спеціальну колекцію Barbie Role Models. Прототипами ляльок стали жінки, успішні в різних сферах — спорті, культурі, мистецтві, політиці тощо. «Ми знайомимо дівчат із історіями жінок із різних сфер, щоб показати їм, що вони можуть стати ким завгодно», — йдеться в описі проєкту.
Загалом Mattel створила за майже два роки проєкту 41 таку «персональну ляльку». Однією з десятьох спортсменок, котрі отримали власні копії «Барбі», стала українська фехтувальниця Ольга Харлан. Вона також стала єдиною українкою, яка коли-небудь ставала прототипом для «Барбі».
На церемонії нагородження Ользі Харлан вручили її міні-копію. «У мене була Барбі, вдягала її, шила сукні. Ніколи не думала, що сама стану Барбі. Є дівчата, котрі займаються спортом і думають, що їхній вид спорту нежіночний. Я хотіла довести, що жінки можуть бути великими у фехтуванні. Завжди вважається, що фехтування нежіночий вид спорту. А я хотіла бути дужчою за чоловіків», — сказала українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008 року в командній першості, бронзова призерка Олімпіади-2012, шестиразова чемпіонка світу та чемпіонка Європи.

Анна Журба, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply