|

Квітень 24, 2022

|

Аліна Грушина-Акобія

Жіноча збірна України з боротьби тріумфально виступила на чемпіонаті Європи (ЧЄ) в Будапешті (Угорщина). Олександра Хоменець здобула срібну нагороду. У фінальній сутичці у категорії до 55 кг вона поступилася представниці Румунії Андреї Беатріс Ані. Алла Белінська стала бронзовою призеркою, здолавши у ваговій категорії до 68 кг чешку Аделу Ханзличкову. Аліна Грушина-Акобія виграла «золото» у ваговій категорії до 57 кг, коли перемогла Евеліну Ніколову з Болгарії. Ще одну золоту медаль завоювала Тетяна Рижко у ваговій категорії до 65 кг. У фінальній сутичці вона перемогла представницю Азербайджану Еліс Манолову. Бронзову нагороду в категорії до 62 кг завоювала й Ілона Прокопевнюк.
Чоловіча збірна України з вільної боротьби відмовилася від участі в чемпіонаті Європи та залишилася в Україні, щоб захищати свою країну від російських окупантів. Виняток — Владлен Козлюк, який у ваговій категорії до 97 кг переміг норвежця Фелікса Балдауфа і здобув бронзову медаль.
Як повідомляв «Міст», спортсмени гинуть на війні.