Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Нагороди гімнастів на етапі Кубка світу

Автор:

|

Жовтень 22, 2020

|

Рубрика:

Нагороди гімнастів на етапі Кубка світу
Ігор Радивілов

Збірна України зі спортивної гімнастики успішно виступила на етапі Кубка світу в угорському Сомбатхеї, виборовши шість медалей уже першого дня. «Золото» завоювала Діана Варінська, відсвяткувавши перемогу у вправах на брусах. Анастасія Мотак і Ангеліна Радивілова в опорному стрибку показали другий і третій результати відповідно. У чоловіків у вправах на кільцях на п’єдестал піднялися двоє українців — Ігор Радивілов («срібло») й Євген Юденков («бронза»), а Петро Пахнюк став бронзовим призером у вільних вправах.
Наступного дня українська збірна завоювала ще чотири нагороди. В активі спортсменів — три «золота», які завоювали Ангеліна Радівілова (колода), Ігор Радивілов (опорний стрибок) і Петро Пахнюк (бруси). Останньому компанію на п’єдесталі, ставши третім, склав Євген Юденков. Варто додати, що Пахнюк також став володарем двох іменних елементів.
«Ми дуже задоволені результатами Кубка світу, — зазначив Андріан Береговий, головний тренер жіночої збірної України зі спортивної гімнастики. — Усі наші представники здобули медалі. Найбільше радіємо з успіху 15-річної Анастасії Мотак, котра вперше у кар’єрі зійшла на п’єдестал Кубка світу. Юна дівчина не знітилася після невдач на брусах та колоді й виборола срібло в опорному стрибку».
Діана Варинська, нова переможниця Кубка світу, називає тріумф збірної складеним після карантину іспитом. «Позаду важкі та незвичні тренування, спричинені коронавірусом. Довелося аж два місяці працювати в домашніх умовах, не маючи доступу до гімнастичних снарядів, — розповідає спортсменка. — Та ми впоралися з цими труднощами. Кілька днів відпочинемо й знову працюватимемо за звичним графіком: два тренування на день шість разів на тиждень».
А 28-річний чемпіон Петро Пахнюк за підсумками Кубка світу ввійде в історію, оскільки вигадав та виконав два нові елементи, які тепер носитимуть його ім’я. «До цього подвигу мене спонукав карантин, — ділиться гімнаст. — Дізнавшись у березні, що Олімпійські ігри перенесли аж на один рік, вирішив тривалу павзу заповнити вивченням нових елементів на брусах. Зокрема, мені вдалося зробити сальто вперед із плечей у плечі та сальто з плечей із приземленням на бруси пахвами. Один елемент має шостий рівень складності зі семи, а другий — п’ятий. Наступна моя ціль — олімпійський п’єдестал».

Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply