Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Мушкетери у Москві

Автор:

|

Липень 30, 2015

|

Рубрика:

Мушкетери у Москві
Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост і Дмитро Карюченко

Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост і Дмитро Карюченко

Українські шаблістки Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька й Олена Вороніна зазнали поразки у фіналі командних змагань на чемпіонаті світу в Москві, поступившись збірній Російської Федерації (РФ) із рахунком 41:45. У середині поєдинку за «золото» українські дівчата володіли перевагою, яку, втім, не змогли втримати — Оля і лідер російської команди Софія Велика вийшли на бій за рахунку 38:40 на користь господарів турніру. Відіграти відставання українці, на жаль, не вдалося.
Шпажисти Яна Шемякіна, Ксенія Пантелєєва, Олена Кривицька й Анфіса Почкалова послідовно пройшли Казахстан, Швецію й Японію, а на півфінальній стадії Яну і компанію зупинила Румунія. В матчі за третє місце українки не здригнулися під натиском француженок.
А чоловіча збірна України з фехтування на шпагах здобула золоті медалі чемпіонату. Богдан Нікішин, Анатолій Герей, Максим Хворост і Дмитро Карюченко на шляху до фіналу розбили медальні надії Куби, Іспанії, РФ та Італії, причому в півфіналі Богдан за кілька десятків секунд поступався в рахунку, але зміг у вирішальний момент перехитрувати італійця.
Золотий бій складався на менш драматично — українці не ризикували, карали суперників за непродумані дії. У підсумку перед заключним поєдинком п. Нікішин вийшов на поміст із перевагою в чотири уколи. Богдан зумів розвинути свою перевагу, але в ході передостанньої хвилини корейцеві вдалося контратакувати та відновити інтригу. На щастя, українець не здригнувся і знову відкинув свого суперника на безпечну дистанцію, а потім «добив» корейця, котрий відчайдушно атакував.
Президент України подякував чоловічій збірній із фехтування за перемогу на чемпіонаті світу у Москві. «Браво, українські шпажисти — чемпіони світу! Хлопці, вдячний за перемогу! Слава Україні!», — написав Петро Порошенко у Twitter.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply