Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Могутня Магучих

Автор:

|

Вересень 21, 2022

|

Рубрика:

Могутня Магучих
Ярослава Магучих

Ярослава Магучих здобула золоту медаль у стрибках у висоту на етапі Діамантової ліґи у Брюсселі (Бельгія). Вона взяла планку на висоті 2,05 м, що стало найкращим результатом сезону у світі. Українка ще намагалася побити світовий рекорд, але із трьох спроб взяти висоту 2,10 м їй не вдалося.
За повного домінування українських спортсменок пройшов фінал Діамантової ліґи у секторі для стрибків у висоту у швейцарському Цюріху. Ярослава Магучих знову виборола «золото» й кваліфікувалася на чемпіонат світу (ЧС), який відбудеться в Будапешті (Угорщина) 2023 року. Одразу за нею розташувалася Ірина Геращенко, яка змогла взяти висоту 1,94 м, тож на її рахунку «срібло».
Відтак Ярослава очолила рейтинґ зі стрибків у висоту серед жінок, складений Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій. У теперішньому сезоні українка стала чемпіонкою Європи та віцечемпіонкою світу, а також перемогла у фіналі Діамантової ліґи. Завдяки цим успіхам їй і вдалося посісти першу сходинку рейтинґу у своїй дисципліні. До чільної десятки стрибунок у висоту потрапили ще дві українки — Ірина Геращенко (третя) й Юлія Левченко (десята).
Як повідомляв «Міст», Магучих узяла «золото» в Італії.

About Author

Meest-Online