Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Медалі львів’ян на ЧЄ з карате

Автор:

|

Червень 06, 2021

|

Рубрика:

Медалі львів’ян на ЧЄ з карате
Станіслав Горуна

Український каратист Станіслав Горуна, який виступає в категорії до 75 кг, став чемпіоном Європи на першості в хорватській Поречі. Це перше «золото» чемпіонатів Європи (ЧЄ) в історії українського чоловічого карате.
Шлях до фінальної сутички на Євро-2021 львів’янин пройшов практично без проблем: здолав чотирьох суперників, не пропустив жодного бала. У фіналі у нього відбулася сутичка з 11-кратним чемпіоном Європи, азербайджанцем Рафаелем Агаєвим. Після обережного початку за секунди до кінця сутички Агаєв пробив захист Станіслава і вийшов уперед 1:0.
Але українець вирвав перемогу, вціливши за шість секунд до кінця ногою з розвороту в голову. Суддя цей момент пропустив, але українська сторона надала відеоповтор, й арбітри після довгого перегляду зарахували удар Горуни, оцінивши його в три бали. Для нього це п’ята особиста медаль ЧЄ, в активі спортсмена також два «срібла» і дві «бронзи», а також перемога на Європейських іграх. Також 2014-го він ставав бронзовим призером чемпіонату світу.
У жіночому ж фіналі Аніта Серьогіна в категорії до 61 кг програла поєдинок за «золото» сербці Йованні Прекович. А Катерина Крива здобула бронзову медаль у жіночому куміте до 50 кг, розгромивши сербку Єлену Мілівойчевич із рахунком 5:0. Спершу вона перемогла у своїй групі, вигравши у суперниць із Боснії та Герцеговини (2:0), Люксембургу (1:0) і Чорногорії (4:3). У півфіналі Катерина поступилася з рахунком 0:4 німкені Шарі Губрич, вже у бою за третє місце перемогла суперницю із Сербії.
Як повідомляв «Міст», Зеленському дали чорний пояс із карате.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply