|

Травень 21, 2022

|

Аліна Захарченко

Аліна Захарченко, 20-річна українська важкоатлетка, здобула «малу» бронзову нагороду ЧС серед юніорів у грецькому Геракліоні. Вона виступає у ваговій категорії до 59 кг. У ривку показала третій результат і здобула «малу» бронзову нагороду — 90 кг. Представниця Колумбії Москера Касерес також підняла 90 кг, але обійшла українку за кількістю спроб.
У поштовху Аліна взяла 106 кг, підсумковий результат — 196 кг і загальне сьоме місце. Медаль Захарченко стала третьою для України в Геракліоні. Раніше на п’єдестал у вазі до 55 кг підіймалася Світлана Самуляк. На її рахунку «срібло» в загальному заліку та «мала» срібна нагорода в ривку.
Як повідомляв «Міст», українки здобули «золото» чемпіонату світу з важкої атлетики.