|

Листопад 22, 2021

|

Данило Стасюк

Вихованки Львівського фахового коледжу спорту здобули сім медалей на молодіжному чемпіонаті Європи (ЧЄ) з боротьби у Белграді (Сербія). Чемпіонками стали Аліна Акобія-Грушина (57 кг), Анастасія Лавренчук (65 кг) та Анастасія Альпєєва (72 кг), «срібло» — у Катерини Зелених (62 кг) і Соломії Винник (59 кг), «бронза» — у Оксани Чудик (68 кг) та Марії Винник (53 кг). Усі медалістки є випускницями або студентками Львівського фахового коледжу спорту, хоча представниця Львівщини серед них лише одна — Оксана Чудик.
Ці медалі дозволили жіночій збірні України посісти перше загальнокомандне місце турніру, набравши 161 бал. Друге місце — у Росії (140), третє — у США (102). Загалом у змаганнях серед жінок брали участь 28 країн.
А серед чоловіків Данило Стасюк виборов «бронзу» у вазі до 97 кг. Перемогу здобув у важкому поєдинку з угорцем Міланом Коршогом — 4:2. Спершу львів’янин впевнено вигравав із розгромним рахунком 4:0. Але потім Данилу стала помітно дошкуляти травма лівого коліна, тож суперник перехопив ініціативу. Проте більше ніж два бали йому виграти не вдалося.
Як повідомляв «Міст», українки здобули шість медалей на ЧЄ зі спортивної боротьби.