Львів’янка виграла престижні змагання зі стрільби

|

Грудень 13, 2020

|

Яна Чучмарьова

У польському місті Білосток провели міжнародні змагання з кульової стрільби Polish Open Caliber 2020. Золоту медаль у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м, 60 змагальних пострілів) серед юніорок здобула 15-річна львів’янка Яна Чучмарьова, майстриня спорту України міжнародного класу.
Вихованка тренерів Володимира Іванчука і Валентини Коростильової у фіналі показала результат 241.0. Польська спортсменка Вероніка Пашек (234.3) здобула срібну медаль, а бронзову виборола киянка Дарина Семенко (212.4). Ще одна львів’янка, яка пробилася до фіналу у цій дисципліні, Марія-Соломія Возняк, стала восьмою з результатом 110.7.
Відзначимо також, що львів’яни Гліб Кігітов та Яна Чучмарьова посіли, відповідно, шосте і сьоме місця у так званому гібридному фіналі, у якому в стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м змагалися і чоловіки, і жінки. Бронзовою призеркою в цій дисципліні стала Олена Костевич, олімпійська чемпіонка 2004 року.
Як повідомляв «Міст», Павло Коростильов поцілив у «яблучко».