Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Каратисти розлякали суперників

Автор:

|

Жовтень 02, 2012

|

Рубрика:

Ціле гроно медалей привезла збірна України із чемпіонату світу (ЧС) із карате. У загальнокомандному заліку українці вибороли друге місце. Нагород могло бути й більше, якби ще чотирьом українським каратистам удалося потрапити у Сполучені Штати. Але американське посольство без жодних пояснень не видало їм віз.

12 українських каратистів привезли додому 48 нагород. Анатолій Науменко, президент Федерації фунакоші шакатан карате, хвалився: «Жоден спортсмен не повернувся без медалей». У командному заліку українці програли лише господарям. І це — притому, що американці виставили на домашньому чемпіонаті 80 спортсменів. Так, родина Новохацьких приїхала зі світової першості зі 17 медалями. Шию 11-річної Валерії обважнили коштовні метали. У старших братів їх було ще більше. Батько-каратист Анатолій аж сяяв від щастя: «Я так хотів стати чемпіоном світу, але цю мрію втілив у своїх діточках».

Утім, варто зазначити, що з українськими каратистами інколи борються недозволеними прийомами. Торік вітчизняну збірну взагалі не пустили на ЧС в Італії — консульство не відкрило віз через відсутність якогось папірця. Володимир Брунько, старший тренер збірної, пояснює це тим, що «у нас досить сильна команда,не всі хочуть бачити українців, цьогоріч також не відкрили віз кільком спортсменам». Наступний чемпіонат світу з карате пройде в Польщі. Українці планують відправити туди найсильніших. Звісно, якщо у великий спорт не втрутяться маленькі чиновники.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply