|

Вересень 01, 2021

|

Андрій Трусов

На Паралімпійських іграх-2020 у Токіо (Японія) відбувся фінал на дистанції комплексного плавання на 200 м (клас S11 — спортсмени з вадами зору) Михайло Сербін зумів прийти до фінішу другим. У вирішальному командному запливі 4 по 100 м (клас S7 — спортсмени з фізичними порушеннями) Юрій Божинський, Денис Дубров, Андрій Трусов і Максим Кріпак від самого початку були біля трійки лідерів, а Трусов і Кріпак змогли підняти команду на третє місце, на якому й завершили заплив.
Роман Павлик (клас F36 — спортсмени з церебральним паралічем) зумів завоювати бронзову медаль, стрибнувши в останній спробі на 5,63 м.
Ігор Цвєтов зумів завоювати срібну медаль у забігу на 100 м (клас Т35 — спортсмени з церебральним паралічем).
Яна Лебедєва метнула диск на 15,48 м і завоювала «срібло» (клас F53 — спортсмени на інвалідних візках), а Зоя Овсія — на 14,37 м, що дозволило їй виграти «бронзу».
На дистанції 400 м другою прибігла Оксана Ботурчук разом із гайдом Микитою Барабановим (клас Т12 — спортсмени з порушеннями зору).
Андрій Трусов приплив до фінішу першим на дистанції 50 м вільного стилю (клас S6 — спортсмени з фізичними порушеннями), а Євген Богодайко замкнув трійку найкращих.
Василь Крайник на дистанції 200 м комплексним плаванням (клас SM-14 — спортсмени з порушеннями інтелекту) приплив третім.
Єлизавета Мерешко зуміла завоювати бронзову нагороду на дистанції 100 м вільним стилем (клас S7 — спортсмени з фізичними порушеннями).
Максим Веракса вільним стилем на дистанції 100 м приплив до фінішу другим (S13 — спортсмени з вадами зору).
Максим Кріпак зумів виграти заплив на дистанції 100 м батерфляєм (клас S10 — спортсмени з фізичними порушеннями), встановивши світовий рекорд. Марина Піддубна, Максим Веракса, Анна Стеценко і Кирило Геращенко у запливі у міксті 4 по 100 м змогли завоювати бронзові медалі.
Наталія Кобзар у забігу на 400 м серед жінок (клас Т37 — спортсмени з церебральним паралічем) виявилася другою. Юлія Шуляр у забігу на 400 м (клас Т20 — спортсмени з інтелектуальними порушеннями) до фінішу також дісталася другою.
У штовханні ядра стоячи (клас F20 — розумово відсталі спортсмени) Максим Коваль здобув «срібло», а Олександр Яровий — «бронзу». І через дискваліфікацію представника Малайзії в штовханні ядра стоячи (клас F20) піднялися на своїх позиціях Максим Коваль і Олександр Яровий, стали першим і другим відповідно.
Василь Ковальчук завоював «срібло» змагань із кульової стрільби серед чоловіків (клас SH2 — спортсмени, які використовують спеціальну підставку, оскільки мають порушення, що зачіпають одну або обидві руки). Ірина Щетник зуміла завоювати бронзову нагороду змагань з кульової стрільби (клас SH1 — спортсмени, які можуть витримати вагу зброї).
Як повідомляв «Міст», українські паралімпійці знову показують клас.