Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Гроші за медаль підуть на армію

Автор:

|

Серпень 14, 2014

|

Рубрика:

Гроші за медаль підуть на армію

Медаль за сто тисяч

Українська спортсменка Наталія Годунко продає свою золоту медаль у командній першості з чемпіонату світу з художньої гімнастики 2001 року, щоби підтримати українську армію. Про це повідомив музикант Сашко Положинський.

«Українські спортсмени підтримують українську армію. Безліч раритетних сувенірів для вболівальників і прихильників виставлено на інтернет-аукціоні. Моя подруга Наталія Годунко теж запропонувала деякі свої речі. Серед них — золота медаль чемпіонки світу. Мені шкода, що вона вирішила її продати, однак торги вже розпочалися», — зазначив п. Положинський.
Медаль виставлено на онлайн-аукціоні, в описі до лота вказано, що це — «золота медаль української гімнастки Наталії Годунко за перемогу в командній першості чемпіонату світу 2001 року з художньої гімнастики в Мадриді».
«Тож якщо серед ваших друзів є потенційно зацікавлені покупці, порекомендуйте їм — треба продати «золотульку» якнайдорожче», — закликав музикант. Її продали за 100 тис. 100 грн.
Зазначимо, що спортсмени не залишаються осторонь життя країни. 16 липня ц. р. на території Луганської області, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, потрапив під мінометний обстріл терористів і трагічно загинув майстер спорту з панкратіону Максим Бендеров.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply