Горішна взяла «бронзу»

|

Серпень 22, 2013

|

У Софії (Болгарія) на юніорському чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби перші титули розіграли дівчата. У ваговій категорії до 51 кг бронзовою призеркою світового чемпіонату стала студентка третього курсу Львівського училища фізичної культури Лілія Горішна.

На шляху до п’єдесталу Ліля впевнено впоралася з американкою Гейлі Рут Ауґелло (8:0) і туркенею Леерві Кенгер (9:0). У півфіналі в напруженому поєдинку вона поступилась перемогою росіянці Стальвірі Оршуш (3:8), а в сутичці за «бронзу» не залишила жодних шансів казашці Крістіні Яловенко — 10:3.
Студентка другого курсу ЛУФК Тетяна Кіт у 1/8 вагової категорії до 59 кг програла американці Дженні Баркерт (6:11) і в підсумку посіла 12-те місце. Окрім Лілі ще одну бронзову медаль у скарбничку збірної України в перший день жіночої першості поклала донеччанка Альбіна Лєханова (вага до 67кг).