Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Гордість кримського спорту

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Гордість кримського спорту

Події минулого року в Криму, які призвели до його анексії Російською Федерацією (РФ), посприяли розколу в українському спорті. Так, нещодавно під прапор східного сусіди перейшли семеро легкоатлетів. Однак, є й ті, кому дорогі українські традиції та знайоме слово «патріотизм». П’ятеро кримських спортсменів продовжують бути вірними Україні.

Олександр Усик (бокс)

Олександр Усик
Інтерконтинентальний чемпіон WBO у важкій вазі не раз заявляв, що він — українець, і Крим — це Україна. Сашко є Олімпійським чемпіоном 2012-го в категорії до 91 кг, чемпіоном світу серед любителів 2011-го (91 кг) і чемпіоном України. Він — заслужений майстер спорту України.

Ганна Різатдінова (художня гімнастика)

Ганна Різатдінова

Спортсменка постійно заявляє, що не може бути й мови про її перехід під прапор РФ, незважаючи на те, що її батьки досі живуть у Криму. Ганна є чемпіонкою світу у вправі з обручем 2013-го, а також багаторазовим призером чемпіонатів світу та Європи.

Андрій Говоров (плавання)

Андрій Говоров
Плавець зазначає, що ніхто з його сім’ї від українського громадянства не відмовлявся і робити це наміру немає. Андрій є майстром спорту міжнародного класу України, дворазовим чемпіоном Перших юнацьких Олімпійських ігор у Синґапурі, багаторазовим чемпіоном і призером чемпіонатів світу й Європи серед юніорів, багаторазовим призером чемпіонатів Європи, дворазовим рекордсменом Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм, шестиразовим рекордсменом України на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем і 50 м батерфляєм у коротких басейнах. У липні 2013-го на XXVII Всесвітній літній універсіаді в Казані (РФ) у фіналі в одному зі запливів на дистанції 50 м батерфляєм, завоював «золото». У серпні ц. р. на першому етапі Кубку світу з плавання в Москві здобув золоту та бронзову нагороди.

Роман Авраменко (метання списа)

Роман Авраменко
Легкоатлет є срібним призером Чемпіонату світу серед юнаків 2005-го, бронзовим призером Чемпіонату світу серед юніорів 2006-го, срібним призером Чемпіонату Європи серед юніорів 2007-го та срібним призером Універсіади 2011-го. 13 липня 2013-го став переможцем змагань KBC Night of Athletics.

Дмитро Цимбалюк (боротьба)

Дмитро Цимбалюк
Майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби. 2010-го став срібним призером Чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед юніорів. Наступного року завоював бронзу в Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби в Естонії. 2012-го став чемпіоном України у ваговій категорії до 63 кг. Дмитро став переможцем престижного турніру з греко-римської боротьби «Кубок «Азовмашу» 2013-го. 2014-го завоював бронзу на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби «Вехбі Емре».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply