|

Вересень 23, 2022

|

Олександра Хоменець

Олександра Хоменець виграла першу у своїй кар’єрі срібну медаль ЧС-2022 у Белграді (Сербія). Вона стала віцечемпіонкою з жіночої боротьби в категорії до 55 кг. На шляху до поєдинку за золото 19-річна українка здолала в 1/8 молдованку Маріану Драґутан (13:8), у чвертьфіналі — представницю Індії Шушму Шокін (10:5), а у півфіналі — канадійку Карлу-Лорену Ґодінес-Ґонсалес (5:3). У фіналі боролася з олімпійською чемпіонкою-2020 японкою Маю Шідочі Мукайда та поступилася їй із рахунком 0:10.
«Срібло» Олександри стало першим у жіночій боротьбі на цьогорічному чемпіонаті й третьою медаллю для збірної України загалом. Раніше бронзові нагороди в греко-римській боротьбі виграли Андрій Кулик та Ярослав Фільчаков.
Олександра Хоменець — родом із Трускавця Львівської області. Вона вже має у своєму активі бронзову медаль попереднього ЧС, срібну медаль цьогорічного чемпіонату Європи (ЧЄ), а також «бронзу» юніорського ЧС і «золото» юніорського ЧЄ.
Як повідомляв «Міст», львів’янка перемогла на ЧЄ з боротьби.