Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Гокейна ліґа змінила систему нарахування очок

Автор:

|

Листопад 27, 2020

|

Рубрика:

Гокейна ліґа змінила систему нарахування очок
Андрій Срюбко

Українська гокейна ліґа вирішила запровадити нововведення у системі нарахування балів. Перемогу в регулярному чемпіонаті вирішили оцінювати не трьома балами, а двома. За поразку в овертаймі або в серії післяматчевих булітів команди зароблять один бал, а за програш в основний час переможеним гокеїстам не нарахують жодного.
Дотепер за перемогу в основний час команди заробляли три очки, за виграш в овертаймі та за булітами — два, а поразка в додатковий час чи за булітами давала одне очко. «Це позитивні зміни, — вважає Андрій Срюбко, колишній головний тренер збірної України з гокею. — Тепер переможця визначатимуть так, як у Національній гокейній лізі. Зрештою, треба рівнятися на сильніших, щоб самими стати дужчими. Єдиним мінусом цієї новації може бути те, що деякі команди за нічийного рахунку наприкінці основного часу не ризикуватимуть, бо не виникне спокуси заробити три очки. Але такі випадки, сподіваюся, будуть рідкісними, бо гокеїсти звикли йти ва-банк і боротися до останньої секунди. Все одно на льодовому майданчику буде спекотно».
«Як на мене, найбільший мінус двоочкової системи — щільність у турнірній таблиці, — каже Василь Бобровников, колишній капітан збірної України з гокею. — Командам буде важче перестрибувати з одного місця на інше».
Раніше «Міст» писав про день народження леґендарного гокеїста.

Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply