|

Серпень 27, 2021

|

Момент матчу «Зоря»-«Рапід»

У рамках матчу-відповіді плей-офф кваліфікації «Зоря» (Луганськ) приймала на своєму полі «Рапід» (Відень). У першому поєдинку луганський колектив поступився австрійцям із рахунком 0:3. Матч-відповідь почався з активних дій господарів поля, але забити першими вдалося гостям. Грюлль вільно втік від Вернидуба і пробив точно під поперечину.
Поки гравці «Зорі» оговтувалися, їхні суперники забили другий м’яч. Вони виконали кутовий, де Граймль відірвався від Хомченовського і пробив точно по воротах Шевченка. Перед свистком на перерву «Зоря» таки зуміла відіграти один м’яч. Гладкий точно пробив головою після подачі Булеці.
Другий тайм розпочався з неприємного інциденту: Микита Шевченко опинився на газоні через травму. замість нього вийшов Мацапура. Тоді підопічні Віктора Скрипника збільшили тиск в атаці. Спершу свій момент мав Хомченовський, а потім Кочергін. Та обидва удари з вигідних позицій виявилися неточними.
«Рапід» же організовував контратаки і зумів запресингували «Зорю». Вернидуб помилився в захисті, чим скористався Кара. Разом із ним в атаку вибіг Фунтас, який і відправив м’яч у порожні ворота. Останній міг оформити дубль, але не зумів влучити у порожні ворота після виходу Мацапури з воріт.
Луганський клуб продовжив атакувати і мав шанс скоротити відставання. Кабаєв разом із Громовим вийшли на голкіпера гостей Гартлера, але пас першого виявився неточним. Артем усе ж пробив по воротах, але його удар встиг відбити воротар.
За кілька хвилин «Зоря» заробила пенальті. Шахаб нав’язав боротьбу Шику, який надалі сфолив. Сам же Шахаб і реалізував одинадцятиметровий удар. Буквально мить — і луганський клуб заробив ще й пенальті через гру рукою. Цього разу Шахаб не зумів переграти Гартлера, який потягнув сильний удар іранця. До кінця поєдинку рахунок не змінився — 3:2. Таким чином, луганці представлять Україну в Лізі конференцій.
Як повідомляв «Міст», «Шахтар» вийшов у груповий турнір ЛЧ.