|

Жовтень 13, 2021

|

Момент матчу Україна-Боснія та Герцеговина

У матчі восьмого туру відбору до Чемпіонату світу 2022 року збірна України на «Арені Львів» приймала національну команду Боснії та Герцеговини, і знову втратила перемогу. Підопічні Олександра Петракова почали зустріч обережно, та й гості не намагалися надто роздувати темп гри. Боснійці намагалися атакувати через довгі передачі уперед зі своєї половини поля, але без успіху. Українці ж опанували фланги в пошуках вільних зон.
Поступово «синьо-жовті» стали активніше просуватися вперед, і вже на восьмій хвилині створили чудовий момент, але Яремчук опинився в офсайді. На це гості відповіли своїм непоганим шансом, однак Гояк пробив вище воріт.
А за кілька секунд рахунок у матчі відкрила. Циганков отримав пас за спини захисникам, бездоганно прострілив у карний майданчик на дальню штангу, де вчасно з’явився Яромоленко — 1:0. За десять хвилин українці мали можливість подвоїти перевагу — Соболь на лівому фланзі отримав м’яч, протягнув його і віддав на Тимчика, який набирав швидкості на правому фланзі. Але голкіпер гостей грамотно зіграв на виході і не дозволив забити в свої ворота.
Боснійці швидко відповіли небезпечним випадом біля воріт П’ятова — атаку розвинув Джеко, утримавши м’яч у центрі поля і пройшовши вперед, а потім віддавши на фланг на Гояка, який відпасував Превляку. Форвард пробив по воротах, але П’ятов упорався.
Тепер уже в атаку кинулися українці — Степаненко з правого флангу влучно навісив на відкритого у карному Циганкова, але після удару Віктора головою м’яч пройшов повз ворота, хоч й дуже близько.
За десять хвилин до кінця тайму гості могли відігратися — після обрізки Тимчика боснійці рвонули в контратаку, намагався пробити Превляк, але не дотягнувся до м’яча. Проте шанс з’явився у Колашинця, який пробив із гострого кута, але П’ятов був на місці.
На старті другого тайму українці кинулися в атаку — шанс був у Шапаренка, який обігрався з Ярмоленком, але потім не дотягнувся до м’яча. У відповідь ледь не забили боснійці, однак м’яч після удару Наліча головою м’яч пролетів поряд зі штангою.
Відразу після цього господарі поля створили дуже небезпечний момент — Ярмоленко прокинув флангом на Тимчика, який вискочив сам на сам із голкіпером і пробив у дальній кут із кількох метрів, але не влучив у сітку. За кілька хвилин шикарний удар по воротах здійснив Яремчук, але схибив. Утім, навіть якщо б він і забив, то взяття воріт не зарахували б, адже Роман опинився «поза грою».
На якийсь час гра трохи зменшила оберти, але потім боснійці активізувалися. На 69-й хвилині Джеко отримав м’яча і миттєво пробив під поперечину, та П’ятов у стрибку виніс круглого на кутовий. Гості продовжили атакувати, і навіть заміни від Петракова не врятували українців від пропущеного м’яча. На 77-й хвилині боснійці провели блискавичну комбінацію, яку завершив Ахмедходжич ударом із розвороту по воротах — 1:1.
Останні десять хвилин зустрічі українці намагалися проводити позиційні атаки і забити ще один гол, але дарма. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат.
Як повідомляв «Міст», українці нарешті перемогли.