Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Зміна вивіски

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Зміна вивіски
Олександр Красильников

Олександр Красильников

Кримські клуби вирішили змінити свої назви, щоби таким чином потрапити в чемпіонат Росії. Як повідомив Олександр Красильников, президент ФК «Севастополь», клуб змінив юридичну особу й назву.

«У місті створено новий клуб як нову юридичну особу — СК «ЧФ», який готовий брати участь у чемпіонаті Росії, — сказав він. – У нас — російський засновник. Ми подали всі документи, але не як український, а вже як російський колектив під іншою назвою».
Олександр Бойцан, генеральний директор ФК «Таврія», також поінформував, що клуб має намір виступати під іншою назвою в чемпіонаті Росії. «Українські юридичні особи залишаться в Україні. Ми створили нову юридичну особу з російським засновником. Тепер будемо називатися «Скіф». У якій лізі гратимемо? Це вирішиться незабаром», — додав він.
Натомість, Михайло Фоменко, головний тренер збірної України, вважає, що УЄФА та ФІФA не допустять того, щоби кримські команди виступали в чемпіонаті Росії. «Наскільки я зрозумів, обидва клуби припиняють існування під колишніми назвами, та й господарі можуть помінятися. Мені не зрозуміло: Крим належить Україні, а гратимуть команди в Росії? УЄФА та ФІФА цього не дозволять», — переконаний п. Фоменко.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply