|

Березень 25, 2021

|

Момент гри Франція-Україна

У рамках кваліфікації чемпіонату світу (ЧС) 2022 року збірна України на виїзді грала проти національної команди Франції. Українцям було конче реабілітуватися за розгромну поразку в їхній попередній товариській зустрічі, яка закінчилася з рахунком 7:1. І їм це вдалося Господарі поля повели в рахунку вже на 19-й хвилині завдяки голу Антуана Ґрізманна. Однак цей м’яч забили з положення поза грою, проте на поєдинках відбору VAR не передбачений, тому суддя гол зарахував. У першому таймі французи могли збільшити перевагу, однак підопічні Андрія Шевченка змогли вберегти ворота від суперника.
На старті другої половини зустрічі збірна України змогла зрівняти рахунок, але не без допомоги французької команди. Караваєв зачепився за м’яч на фланзі атаки, віддав пас на Сидорчука у карний. Сергій в один дотик пробив по воротах Льоріса, проте м’яч потрапив у Кімпембе і залетів у ворота, збивши воротаря з пантелику. Суддя зарахував автогол.
Як повідомляв «Міст», ЧС із футболу серед українських діаспорних команд-2021 відбудеться.