|

Вересень 15, 2022

|

Мудрик тішиться забитому голу

Донецький футбольний клуб «Шахтар», який єдиний представляє Україну в теперішньому сезоні Ліґи чемпіонів, зіграв унічию з шотландським «Селтиком». Матч на «Стадіоні Війська Польського» у Варшаві, який є домашньою ареною «гірників» у єврокубках на час війни, завершився з рахунком 1:1.
Першими рахунок відкрили гості автоголом: на десятій хвилині японець Хатате Рео пробив повз воротаря, і після дотику Артема Бондаренка м’яч залетів у ворота. На 29-й хвилині зірка «гірників» Михайло Мудрик зміг зрівняти рахунок, влучно пробивши у дев’ятку з лівого краю штрафного майданчика. Наприкінці першого тайму Мар’ян Швед, герой попереднього туру забив ще один гол, проте перед тим Михайло Мудрик випустив м’яч за межі поля, тож гол не зарахували.
Як повідомляв «Міст», «Гірники» блискуче перемогли «Лейпциґ».