Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Війна футболістів і проти футболістів

Автор:

|

Квітень 22, 2022

|

Рубрика:

Війна футболістів і проти футболістів
Ігор Бєланов (перший нагорі ліворуч)

Рашистські загарбники остаточно знищили стадіон ім. Гагаріна в Чернігові. Посеред поля, від падіння бомби, утворилася величезна вирва, тож проводити матчі на цій арені футбольний клуб «Десна» зможе ще нескоро. Футбольний стадіон «Чемпіон» в Ірпені, збудований за стандартами UEFA, в результаті обстрілу окупантами також практично повністю знищений і не скоро прийме спортивні змагання.
Натомість на захист України від ворога встав Ігор Бєланов, колишній нападник київського «Динамо» і володар «Золотого м’яча-1986». 61-річний уродженець Одеси вирішив боронити свою країну зі зброєю в руках.
А англійський «Евертон», у складі якого виступає український захисник Віталій Миколенко, організував акцію, щоб підтримати український народ у війні з російськими окупантами. Відтепер і до закінчення цього сезону гравці виступатимуть у спеціальних футболках із лого Ukraine Humanitarian Appeal на рукавах. це програма британського комітету з надзвичайних ситуацій. Її заснувала група благодійних організацій Великої Британії. «Наші гравці носитимуть її з гордістю», — йдеться в офіційній заяві «ірисок».
Як повідомляв «Міст», у Львові провели благодійний футбольний турнір.

About Author

Meest-Online