|

Грудень 11, 2020

|

Сергій Ребров

Київське «Динамо» в останньому турі групового етапу Ліґи чемпіонів (ЛЧ) обіграло у Києві будапештський «Ференцварош» із рахунком 1:0 і потрапило до 1/16 етапу розіграшу Ліґи Європи (ЛЄ). У матчі з угорською командою, яку зараз очолює Сергій Ребров, колишній тренер «Динамо», на 60-й хвилині забив захисник «біло-синіх» Денис Попов. У першому таймі столична команда відзначалася доволі млявою грою, але вже в другому «біло-сині» організували низку небезпечних атак на ворота угорців. Сергій Ребров був тренером «Динамо» під час ігор у ЛЧ 2016 року, після чого переїхав працювати до Угорщини. Свій перший матч «Динамо» та «Ференцварош» зіграли унічию з рахунком 2:2.
Своєю чергою, у вирішальному матчі групового етапу ЛЧ донецький «Шахтар» зіграв унічию з міланським «Інтером». Матч відбувся на стадіоні «Джузеппе Меацца» в Мілані без глядачів. Ця зустріч закінчилася з рахунком 0:0. Перемога у Мілані вивела б «Шахтар» до 1/8 фіналу ЛЧ, натомість нічия дозволить продовжити виступи у плей-офф ЛЄ.
У самій ЛЄ луганська «Зоря» успіху не домоглася. Якщо в цьому матчі українці боролися за престиж і призові, то їхній суперник «Брага» зберігала шанси на перемогу в групі, тому з перших хвилин португальці кинулися в атаку. Вже на четвертій хвилині лише диво дозволило Шевченку не пропустити. Спершу Циганкіс п’ятою витягнув м’яч із лінії воріт після удару від лівого кута воротарського у виконанні Руїса, а Зе Карлуш із добивання з кількох метрів пробив вище воріт. Після перерви тиск португальців лише посилився. Спершу на допомогу прийшла поперечина воріт Шевченка після удару Новаїша з карного. Та на 61-й хвилині м’яч усе ж опинився у воротах — Абу Ханна підправив його у власні ворота. Незабаром другий гол забив Рікарду Орта, котрий вийшов за мить до цього на заміну — 2:0. Таким чином, Зоря фінішувала на третьому місці в групі G зі шістьма очками та завершила для себе цей євросезон.
Як повідомляв «Міст», футбольна надія вмирає останньою.