|

Жовтень 10, 2021

|

Момент матчу Фінляндія-Україна

У матчі сьомого туру відбору на чемпіонат світу (ЧС) 2022 року збірна України 9 жовтня зіграла на виїзді проти національної команди Фінляндії. Підопічним Олександра Петракова було вкрай важливо здобути перемогу в цьому поєдинку, щоб розраховувати на друге місце в групі. «Жовто-сині» активно почали зустріч і змогли відзначитися швидким голом.
На четвертій хвилині Ярмоленко отримав м’яч від Яремчука і на вході в карний майданчик із правої відправив м’яч точно в правий нижній кут — 0:1. за кілька хвилин Шапаренко міг подвоїти перевагу, але м’яч пролетів повз ближню штангу.
Гості продовжували атакувати та створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Чудова можливість забити з’явилася на 15-й хвилині — Циганков утік у контратаку лівим флангом і віддав у центр карного на Яремчука, але той схибив.
Попри небезпечні випади суперника, господарі поля намагалися йти вперед, пресингували і на 29-й хвилині забили. Вони отримали право на кутовий, після подачі пробив Пох’янпало, але П’ятов відбив головою в штангу. Матвієнко на підборі виніс м’яч прямо на ногу Пуккі, і той відправив «круглого» в сітку воріт — 1:1.
Українці знову швидко вийшли вперед — на 34-й хвилині Тимчик створив гольову ситуацію, віддав у карний із правого флангу, від Циганкова м’яч потрапив до Яремчука, який із близької дистанції перекинув його через воротаря — 1:2. За кілька хвилин фіни заробили штрафний удар, після виконання якого українці розвинули контратаку, та Циганков пробив над поперечиною.
На старті другої половини зустрічі Яремчук міг оформити дубль, але не влучив у ворота, а потім удар Циганкова заблокував Араюурі. Ще за мить пробив Ярмоленко, але м’яч полетів повз ближню штангу.
У господарів поля шанс відзначитися знову мав Пуккі, але Кривцов його удар заблокував. А потім після подачі з кутового П’ятов упевнено впіймав м’яч у руки і почав зустрічну атаку, однак удар Яремчука припав точно в руки Ґрадецкі.
Поступово наставники команд почали проводити заміни і свіжі гравці активізували гру. Ніссіля міг відзначитися зі штрафного, довго готувався до крученого удару, але відправив м’яч високо над поперечиною.
Останні 20 хвилин поєдинку були вельми інтенсивними — фіни багато атакували і йшли вперед, адже прагнули відігратися, українці відбивалися та бігли в контратаку, проте більше голів глядачі не побачили.
Як повідомляв «Міст», проти чехів українці грали експериментальним складом.