Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Українські судді стали жорсткішими

Автор:

|

Листопад 17, 2011

|

Рубрика:

Українські судді  стали жорсткішими

Куратор українських футбольних арбітрів П’єрлуїджі Колліна поділився своїм баченням ситуації зі суддівством у національному чемпіонаті. Цей суддя фактично очолив український суддівський корпус улітку 2010 року.

Про критику українського суддівства: «Наше завдання — шляхом наполегливої праці та певних нововведень підвищувати якість арбітражу й тим самим зменшувати кількість хиб. І в цьому сенсі ситуація поліпшується».

Про покарання для суддів: «Невдалі дії футболістів здебільшого не заважають їм знову виходити на поле, тоді як мої підопічні знають: за аналогічну провину на них чекає покарання у вигляді зайвих вихідних. Наприклад, Сергія Бойка я вважаю дуже кваліфікованим і перспективним арбітром, але він припустився помилки в зустрічі «Карпати» — «Іллічівець», а отже, точно не буде працювати на іграх наступного туру. Правила — однакові для всіх».

Про критику українських суддів за закритість: «Практика брати інтерв’ю в гравців тільки після погодження цього питання з прес-службою або керівництвом клубу поширена в усій Європі. Тому й наше бажання захистити арбітрів від зайвої уваги з боку преси є цілком природним».

Про суворість суддівства: «Протягом першого кола цього чемпіонату арбітри показали 46 червоних карток — більше, ніж за весь попередній сезон. Тобто робота з нашого боку ведеться, але й тренери мають належним чином виховувати гравців, тому що численні вилучення тільки шкодять справі. Не варто забувати й про необачні та безпідставні звинувачення на адресу суддів, які іноді дозволяють собі окремі наставники. Для мене подібні випадки — неприйнятні, і я завжди відстоюватиму інтереси своїх підопічних».

Про підсумки своєї роботи: «Гадаю, за півтора року я довів, що не прикриваюся своїм ім’ям і репутацією. До своєї роботи ставлюся з усією серйозністю. Я з головою поринув в український футбол і, вважаю, устиг добре його вивчити. Ми багато зробили й отримали певні позитивні результати. Один із показових моментів — збільшення кількості молодих арбітрів, котрі вже зараз готові працювати на відповідальних матчах Прем’єр-ліги».

Уже з наступного року під час ігор елітного дивізіону рефері будуть використовувати радіозв’язок, який має істотно поліпшити взаємодію між ними.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply